Home » Uncategorized » Chyba jeszcze nie czytaliście o ibum żel – przeczytajcie tutaj uważnie

Chyba jeszcze nie czytaliście o ibum żel – przeczytajcie tutaj uważnie

stawy

Obecnie, w mediach tylko okazyjnie pisze się na temat produktu Ibum żel i w naszej opinii powinno się to zmienić. Poniżej kilka najistotniejszych słów w tym temacie, mamy nadzieję, że okażą się przydatne.
Rozpocznijmy artykuł od tego, że ból stawów jest na ogół konsekwencją zwichnięcia czy też skręceń stawów. Często jednakże ból stawów to oznaka rozwijającej się choroby. Mogą one pokazywać nam, że mają miejsce niepokojące zmiany zwyrodnieniowe. Następuje wówczas powolne zużywanie się stawu, co przejawia się właśnie bólem.
No to opiszmy ibum żel.
  Skład

1 g żelu zawiera:
Ibuprofen 50 mg
Lewomentol 30 mg

  Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na substancje czynne albo na którąkolwiek substancje pomocniczą.Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy albo odmienne niesteroidowe środki leczenia przeciwzapalne.Występowanie w wywiadzie skurczu oskrzeli, nieżytu nosa albo pokrzywki w związku z przyjmowaniem kwasu acetylosalicylowego albo innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych.
  Wskazania

IBUM ŻEL o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, przeznaczony do leczenia właściwego objawowego:
bólów mięśniowych,
bólów pleców,
bólu towarzyszącego chorobom ukladu mięśniowo-szkieletowego, takim jak lekkie postacie zapalenia stawów, skręcenia, urazy sportowe i nerwobóle.

Troska o nasze stawy i ludzkie kości i mięśnie pomoże ci zachować ludzkie zdrowie w dalszym życiu. By uniknąć bólu i kontuzji, wystarczy rozsądny trening bez przesadzania z intensywnością. Sporty takie jak kulturystyka czy może sztuki walki narażaja nasze nasze stawy i ludzkie kości na duże obciążenia i ryzyko uszkodzenia. Ćwiczenia takie jak przysiady ze sztangą, martwy ciąg, wyciskanie sztangą czy może sparingi ju jitsu czy może innej sztuki walki, gdzie mamy do czynienia z dźwigniami – obciążają nadgarstki, nasze stawy kolanowe i łokcie. Przy złej technice czy może przesadzonym cieżarze może dojść do zlamań, a taka kontuzja wyłącza nas z treningów na dlugi czas. Poza tym uszkodzona kończyna może więc już nigdy nie być do końca sprawna.
W późniejszym wieku kłopoty z układem kostno szkieletowym i mięśniowym nasilaja się. Należy o tym również pamiętać. Komórki mięśni szkieletowych, jako postmitotyczne i wysoko zróżnicowane, nie posiadają zdolności do regeneracji. Głównym czynnikiem wpływającym na prawidłowy przebieg regeneracji może być obecność w uszkodzonym mięśniu w pełni funkcjonalnych komórek satelitarnych (10). W wyniku zachowanych zdolności do podziału powinny przekazać informację genetyczna włóknom potomnym. Kolejnym warunkiem prawidłowego przebiegu regeneracji może być odpowiednie ukrwienie i unerwienie nowo powstałych komórek. Zostało udowodnione, że wraz ze starzeniem sie zdolności regeneracyjne tkanki mieśniowej ulegaja znacznemu osłabieniu. Za spowolnienie i niepełną regenerację odpowiada dużo czynników, pomiędzy innymi zmniejszona ilość komorek satelitarnych w starym mięśniu, ich obniżony potencjał do reagowania na czynniki uszkadzające, upośledzenie procesow fagocytozy resztek martwiczych, zaburzenia w unerwieniu nowo powstałych komórek i przerost tkanki łącznej, upośledzajacy regenerację w sposób mechaniczny. Znaczącą rolę w tym procesie ma również ubytek motoneuronow powodujący, że w obrazie histopatologicznym starego mieśnia dominuje obraz przewlekłego odnerwienia.
Na koniec napiszemy w temacie naszych kruchych kości. Na skutek niedoboru estrogenu u kobiet po menopauzie wzrasta ryzyko złamań, także przy błahym urazie. Wiąże się to także z systematycznym spadkiem gęstości tkanki kostnej, a co za tym idzie – jej wytrzymałości – niedobór estrogenów powoduje, że procesy resorpcji tkanki kostnej zaczynają przeważać nad jej odbudową. U pacjentów w starszym wieku, złamania powinny prowadzić nie jedynie do niepełnosprawności czy może ograniczenia swobody ruchów, ale również stanowią realne zagrożenie życia, aż 21 proc. kobiet po złamaniu szyjki nasze kości udowej umiera w ciągu pierwszego roku życia, u mężczyzn odsetek ów sięga aż 33 proc. Zespół naukowców z Florida State University pod przewodnictwem Bahrama H. Arjmandiego wykazał, że jedząc suszone śliwki można zapobiegać osteoporozie i groźnym dla życia złamaniom kości. Żaden z badanych wcześniej pod tym kątem owoców (figi, rodzynki, truskawki, daktyle) nie dorównywał suszonym śliwkom.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: