Home » Uncategorized » Mam dla Was propozycję: doppelherz aktiv na stawy kolagen znajdźcie w aptece i spróbujcie sami

Mam dla Was propozycję: doppelherz aktiv na stawy kolagen znajdźcie w aptece i spróbujcie sami

stawy

Dość długo rozważałam w myślach nad tym, co wpisać przy okazji ogarniania tematu produktu Doppelherz aktiv na stawy kolagen wymyśliłam sobie, że po prostu wezmę kilka najistotniejszych informacji od dostawcy. Ale oczywiście to by było niewystarczające i chcecie pewnie wyczaić ode mnie czegoś dodatkowo. Dobrze więc. Podejmijemy próbę pogłębienia naszej skarbnicy danych.
Rozpocznijmy artykuł od tego, że ból stawów jest na ogół konsekwencją zwichnięć czy też skręceń stawu. Często jednakowoż bóle stawów to oznaka rozwijającej się choroby. Mogą one sygnalizować nam, że mają miejsce niepokojące zmiany zwyrodnieniowe. Włącza się wówczas systematyczne zużywanie stawu, co przejawia się właśnie bólami.
Ale do rzeczy – opiszmy doppelherz aktiv na stawy kolagen.
  Opis

Preparat zawiera pełne spektrum składników odżywczych budujących chrząstkę stawów: kolagen typu II, kwas hialuronowy (HA) i chondroitynę i glukozaminę. Związki te tworzą strukturę sieci gąbczastej wypełnionej kwasem hialuronowym. Prawidłowo ukształtowana, elastyczna struktura sieci ma za zadanie amortyzować wstrząsy mechaniczne i umożliwiać wysoką wytrzymałość chrząstki.
Chondroityna i glukozamina umożliwiają  prawidlowe wytwarzanie struktur sieci i dzięki temu ich naturalną regenerację. Pozwala to również na zachowanie adekwatnej ruchomości i elastyczności stawów.Kwas hialuronowy (HA) może być najważniejszym  składnikiem płynu maziowego w stawach, z uwagi na jego właściwości wiązania wody i właściwości poślizgowe.  

  Działanie

Wspomaganie ruchomości stawów

Prawidłowa struktura chrząstki stawowej

  Przeznaczenie

Dla osób:

uprawiających sport amatorsko albo profesjonalnie

z nadwaga (narażonych na przeciążenia stawów)

w starszym wieku: dla wspomożenia ruchomości stawów

  Dawkowanie
2 kapsułki dziennie z posiłkiem. Dawkę dzienną można rozłożyć na 2 posiłki (po 1 kapsułce). Dla uzyskania odpowiedniego efektu zaleca się stosowanie poprzez co najmniej 3 miesiące.
  Skład

Kompleks kolagenu (z zawartością zhydrolizowanego kolagenu typ II, kwasu hialuronowego, chondroityny i glukozaminy), fosforan diwapniowy (substancja przeciwzbrylająca), żelatyna, stearynian magnezu (nośnik), dwutlenek tytanu (barwnik).
Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera:

Kompleks kolagenuzawierający:

1100 mg

– zhydrolizowany kolagen typu II

 660 mg

– kwas hialuronowy (HA)

 100 mg

– siarczan chondroityny

 200 mg

– siarczan glukozaminy

 80 mg

 

Troska o ludzkie stawy i ludzkie kości i mięśnie pomoże ci zachowanie ludzkie zdrowie w przyszłości. Oczywisty może być fakt, że w okresie szybkiego wzrostu organizmu potrzebujemy materiału budulcowego. Ale procesy przebudowy i naprawy mikrouszkodzeń toczą się nieprzerwanie też u doroslego człowieka. Dla powstającej tkanki niezbedne są sole wapnia umożliwiające osiagnięcie właściwej twardości. Glównym mineralnym składnikiem tkanki kostnej może być fosforan wapnia, a organicznym białka i lipidy. By nasze ludzkie kości tworzyly i odbudowywały się w sposób prawidłowy musimy dostarczać im właściwej porcji fosforu i wapnia. Stosunek owych składników w pożywieniu powinien wynosić 1:1.
Troska o ludzkie stawy pozwoli zapobiec chorobom reumatoidalnym. Kiedy maluch się rodzi, jego nasze kości ważą mniej więcej kilogram. W następnej kolejności nasz szkielet stale rośnie i wzmacnia się, by około 30. roku życia osiągnąć tzw. szczytową masę. Niestety, po czterdziestce nasze kości tracą na wadze 0,5-1 proc. masy rocznie. Może być to także proces naturalny. Tempo demineralizacji nasze kości może być jednakże szybsze, np. kobiety po menopauzie “gubią” aż 2-5 proc. masy kostnej rocznie. Skoro ów proces postępuje bystro albo kiedy za mlodu nie zadbaliśmy o mocne kości, może rozwinąć się osteoporoza.
Wciąż jeszcze parę słów o stawach. Dużo przyszłych mam doświadcza nieprzyjemnych dolegliwości, jakimi są bóle nasze kości w ciąży. Niekiedy, chociaż nie zdarza się to również wyjątkowo często, powinny być one spowodowane zapaleniem stawów, które mogło rozwinąć się z różnorodnych powodow. Skoro bóle się nasilaja i dodatkowo jesteśmy pewne, że nie są to również typowe bóle związane z nadmiernym forsowaniem mieśni (niekiedy bóle mięśniowe mylone są z bólami stawów albo kości), to również powinnyśmy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, by rozpoczać leczenie właściwe i uniknąć niebezpiecznych konsekwencji choroby. Ból nasze kości łonowej w ciąży to również jedna z najczęściej spotykanych przypadłości, znana również pod nazwą łonowego Diastasis. Związana może być z uwalnianiem się – najczęściej w końcowym okresie ciąży – hormonu odpowiedzialnego za rozejście sie miednicy, celem ułatwienia kobiecie porodu. Nasze kości lonowe pod jego wpływem lekko sie rozchodzą. Chociaż nie brzmi to również nadto przyjemnie, to również nie mniej jednak to również dobry mechanizm – ułatwia przejście dziecka poprzez nasze kości miednicy. Nie zmienia to rownież nie mniej jednak faktu, że kobieta może to również odczuwać wyjątkowo boleśnie. Najbardziej staje się to również uciążliwe w trakcie chodzenia czy może podnoszenia nóg – na przykład przy wchodzeniu do wanny czy może ubieraniu.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: